اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی

مسابقه ریاضی کانگورو 2013

المپیاد کانگورو یک آزمون بین المللی ریاضی هست که هر ساله بیش از ۴۰ کشور در اون شرکت می‌کنن. این مسابقه با هدف ترکیب دانش منطق و دانش ریاضی طرفدار‌های زیادی رو به خودش اختصاص داده.هوش کانگورو دارای ۱۲ مرحله مشارکت یعنی سطح ۱ تا ۱۲ تقسیم بندی شده و مخاطبان زیادی رو با خود به همراه داره.همچنین این آزمون در ۴۷ کشور دنیا معمولا در سومین پنج شنبه ماه مارس برگزار می‌شه.

پایه تحصیلی : چهارم و پنجم

تعداد سوالات : ۲۴ سوال

زمان : ۲۵ دقیقه

قیمت : رایگان

مسابقه ریاضی کانگورو 2014

از سال ۲۰۰۹ به بعد ایران هم وارد زمین مسابقه هوش کانگورو شد و مخاطبین زیادی رو به خودش جذب کرد.این آزمون بین المللی معمولا در سومین پنج شنبه ماه مارس برگزار می‌شه. هدف این آزمون به چالش کشیدن هوش ریاضی با چاشنی منطق هست.

پایه تحصیلی : چهارم و پنجم

تعداد سوالات : ۲۴ سوال

زمان : ۲۵ دقیقه

قیمت : رایگان

مسابقه ریاضی کانگورو 2015

آزمون هوش کانگورو برای به چالش کشیدن هوش منطق و ریاضی دانش آموزان؛ سال به سال شرکت کننده‌های بیشتری جذب می‌کنه. این آزمون در بیش از ۴۰ کشور برگزار می‌شه و به دلیل افزایش محبوبیت به یکی از پرطرفدار ترین و مهم ترین المپیاد‌های جهان تبدیل شده است.هدف این آزمون ترکیب علم منطق و ریاضی برای دانش آموزان سخت کوشی هست که همواره به دنبال پیشرفت خود هستن.

پایه تحصیلی : چهارم و پنجم

تعداد سوالات : ۲۴ سوال

زمان : ۲۵ دقیقه

قیمت : رایگان

مسابقه ریاضی کانگورو 2016

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تست هوش تصویری

تست هوش تصویری 

تست آی کیو

تست IQ

تست ای کیو

تست EQ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *