اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی

اطلاعیه آزمون 18 اسفند پایه ششم و نهم

توضیحات پیش از آزمون 18 اسفند پایه ششم و نهم

توضیحات پیش از آزمون  ۱۸ اسفند پایه ششم و نهم
سلام وقت بخیر

لطفا نکات و اطلاعات مربوط به آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان  ۱۸ اسفند رو با دقت مطالعه کنید:

۱-آزمون از ساعت  ۸:۳۰ الی ۱۴ ( ۸:۳۰ صبح تا ۲ ظهر ) روز جمعه  ۱۸ اسفند برای شما باز است و شما هر زمان که وارد شوید تایم آزمون شما از آن زمان محاسبه می‌گردد.


۲-سوالات آزمون  ۱۸ اسفند با هدف شباهت بیشتر با آزمون اصلی به صورت PDF در سایت بارگذاری می‌شود. پس از اتمام *زمان مندرج شده* در دفترچه شماره ۱، دفترچه شماره ۲ برای شما بارگذاری می‌شود . درصورت بارگذاری نشدن لطفا گزینه بارگذاری مجدد را بزنید تا به دفترچه شماره ۲ دسترسی پیدا کنید. ضمنا برای نمایش PDF می‌توانید از دکمه‌های شیوه‌ی ۱ یا شیوه‌ی ۲ در بالای صفحه استفاده کنید تا با توجه به سیستم گوشی یا کامپیوترتان قادر به مشاهده سوالات باشید. در صورت عدم دسترسی به این دو روش گزینه دانلود PDF را امتحان کنید. ضمنا به وقت هر دفترچه ۵ دقیقه اضافه شده تا با دغدغه کمتری مشغول به آزمون شوید.

۳-لینک ورود به آزمون

https://www.quiz24.ir/account/login

می‌باشد.

*نام کاربری و رمز عبور شما شماره موبایل ارسالی‌تان است.* (بدون صفر اولیه)

( هم نام کاربری و هم رمز عبورتان یکی است )

۴-همایش تحلیل سوالات آزمون در روز جمعه ۱۸ اسفند از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برای پایه ششم و از ساعت ۱۹ تا۲۱ برای پایه نهم در لینک زیر برگزار میشود: https://www.skyroom.online/ch/mrfn56/tizhoushan

 

که باید پس از انتخاب گزینه مهمان و وارد کردن نام و نام خانوادگی وارد همایش بشید

۵-توصیه می‌کنیم همین الان وارد لینک شوید و نام کاربری و رمز را وارد نموده تا به پنل خود و به قسمت آزمون‌های من دسترسی پیدا کنید در روز آزمون اگر زمان شروع آزمون رسیده باشد آزمون را در قسمت آزمون‌های فعال و اگر زمان آزمون نرسیده باشد آزمون را در قسمت آزمون‌های پیش رو خواهید دید.

فیلم‌ها و عکس‌ها رو حتما ببینید. یادتون نره!

۶-حتما قبل از ورود به آزمون فیلم‌های بارگذاری شده در بخش (فیلم آموزشی شرکت در آزمون شبیه ساز) را با دقت تماشا کنید تا در آزمون به مشکل برنخورید.

اگر همه فیلم‌ها را دیدید و باز هم به مشکل برخوردید اسکرین شات مشکل را به شماره

۰۹۰۵۶۳۹۵۵۶۴ خانم شیثی

یا

۰۹۰۲۶۰۰۱۲۶۵ خانم جاویدان ارسال کنید.

ضمنا پشتیبانی آزمون  و پاسخگویی فقط از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴ روز جمعه ۱۸ اسفند انجام میشود.

در ضمن کارنامه این آزمون از تاریخ پنج شنبه ۲۴ اسفند در پنلتان در سایت کوییز ۲۴ قرار می گیرد.

ممنون از توجه شما🙏🏻

 

واحد ثبت نام اف ریاضی

بودجه بندی آزمون برای پایه ششم در تاریخ 18 اسفند

بودجه بندی آزمون برای پایه نهم در تاریخ 18 اسفند

جزئیات برگزاری آزمون 18 اسفند پایه نهم مطابق جزئیات داخل عکس می‌باشد.به این بودجه بندی دقت کنید. باشد که در این آزمون نهایت نتیجه را کسب کنید.

برنامه پیشنهاد مشاور برای آمادگی آزمون پایه ششم

برنامه مطالعاتی 18 اسفند پایه ششم در این آزمون مشاور برای شخص شما برنامه‌ای نوشته است که با کمک آن بتوانید خود را برای آزمون شبیه ساز تیزهوشان آماده کنید. 

برنامه پیشنهاد مشاور برای آمادگی آزمون پایه نهم

برنامه مطالعاتی18 اسفند پایه نهم در این آزمون مشاور برای شخص شما برنامه‌ای نوشته است که با کمک آن بتوانید خود را برای آزمون شبیه ساز تیزهوشان آماده کنید. 

فیلم آموزش شرکت در آزمون شبیه ساز تیزهوشان 18 اسفند

شاید این نخستین باری است که در آزمون های شبیه ساز تیزهوشان مدرسه تیزهوشان اف ریاضی شرکت می‌کنید. یا شاید هم نیاز دارید فرآیند شرکت در آزمون را یک بار دیگر مرور کنید. در هر دو حالت برای شما آموزش های لازم را تدارک دیده ایم. با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از مشاوره قبولی تیزهوشان به صفحه آن مراجعه نمایید.

جزئیات برگزاری آزمون 27 بهمن پایه نهم مطابق جزئیات داخل عکس می‌باشد.به این بودجه بندی دقت کنید. باشد که در این آزمون نهایت نتیجه را کسب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام
دوره سالانه تیزهوشان ۱۴۰۳
شروع شد!!!

دوره یکساله
اف ریاضی

تیزهوشانی شو!