اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی
اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی

اردوی نوروزی قبولی در آزمون تیزهوشان

  • 5 روز آزمون شبیه به آزمون اصلی
  • تمرین آداب آزمون
  • آموزش نکات مهم
  • حل تست های متنوع
  • ارائه نکات و قواعد مهم آزمونی
  • تحلیل سوالات آزمون

این موارد ویژگی های ممتازی است که اردوی نوروزی تیزهوشان را از سایر دوره های مشابه متمایز کرده. به همین دلیل، شرکت در این اردو را به دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه ششم و نهم به شدت پیشنهاد میکنیم.

برای قبولی در آزمون تیزهوشان پیشنهاد می کنیم وبلاگ قدم به قدم تا قبولی در آزمون تیزهوشان را مطالعه فرمایید.

دریافت مشاوره اردوی نوروزی تیزهوشان

مشاورین مجرب اف ریاضی، آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در حوزه آمادگی آزمون تیزهوشان و هدایت تحصیلی فرزندان عزیز شما می‌باشند. به همین منظور برای آشنایی با خدمات مشاوره محور مجموعه می توانید فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره تحصیلی تیزهوشان مراجعه نمایید.

نظر خانم پارمیس ساحلی در مورد اردوی نوروزی

نظر خانم زارع زاده در مورد اردوی نوروزی

نظر خانم رها پورمحمد در مورد اردوی نوروزی

کدام اساتید اف ریاضی در اردوی نوروزی همراه شما هستند؟

استاد فاتحی نسب

هوش تصویری و ریاضی ششم و نهم

عارفی نسب

استاد عارق نسب

ریاضی تیزهوشان نهم

شاه پرویزی

استاد شاه پرویزی

هوش کلامی ششم و نهم

ملکوتی

استاد ملکوتی

علوم تیزهوشان نهم

نظر استاد فلانی در مورد اردوی نوروزی

نظر استاد فلانی در مورد اردوی نوروزی

نظر استاد فلانی در مورد اردوی نوروزی

چرا در اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنم؟

تعطیلات نوروزی یک فرصت خوب برای همه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون های تیزهوشان است. در این ایام می توانید به مرور و یادآوری مطالعات قبلی خود بپردازید. همچنین بهترین فرصت برای رفع ضعف های درسی و جبران آن ها می باشد. در نتیجه اهمیت دوران مطالعاتی نوروز برای همه دانش آموزان داوطلب بسیار بالاست و یک فرصت طلایی محسوب می شود. بیشتر بخوانید….

4 دلیل برای شرکت در اردوی نوروزی:

1. ایجاد انگیزه و روحیه رقابتی درسی

قرار گرفتن در محیطی که در آن افراد زیادی برای رسیدن به هدف مهمی سخت تلاش میکنند، حس رقابت را در شما زنده خواهد کرد. فضای رقابتی، باعث بیشتر شدن انگیزه شما برای همگام شدن با رقبا می گردد.
2. دوری از محیط خانه و دید و بازدید
در ایام عید معمولا خانواده ها مشغول اجرای آداب و رسوم و دید و بازدید هستند. به همین علت اگر بخواهید به تنهایی ایام عید برای خود برنامه ریزی کنید، احتمالا تمرکز کافی نخواهید داشت.
3. وجود یک برنامه منظم درسی
برنامه مطالعاتی مستمری که توسط مشاوران برای شما طراحی می شود، استرس و اضطراب شما را کاهش ‌دهد.
4. ایجاد پشتکار برای مطالعه بعد از ایام اردو
روحیه رقابتی و انگیزه ای که درایام نوروز میگیرید با شما تا روز آزمون همراه خواهد بود. چرا که شما به این فضا عادت کردید و می توانید بعد از این ایام نیز با انگیزه قوی به مطالعه ادامه دهید.

نتیجه اعتماد به اف ریاضی از نظر آمار و ارقام

13200
ثبت نام در کلاس های آموزشی
4400
تعداد اعضای خانواده اف ریاضی
3750
قبولی در آزمون تیزهوشان
30
دبیر و مدرس درجه یک کشوری

چند دقیقه با قبولی‌های تیزهوشان اف ریاضی

قبولی در شهید نیسی اهواز - سال 1400

قبولی در مدرسه فرزانگان 5 - سال 1400

قبولی در مدرسه فرزانگان چالوس - سال 1400

ویژگی های خاص اردو مطالعاتی نوروزی تیزهوشان

1. اساتید برجسته و با سابقه
آکادمی اف ریاضی برای برگزاری این اردو از اساتید برجسته که چندین سال سابقه تدریس در آزمون و تالیف کتاب های درجه یک تیزهوشان را دارند، بهره گرفته است.
2. اردوی حضوری و مجازی
اردوی نوروزی به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می شود. اردوی مجازی برای دانش آموزان عزیزی که ساکن تهران نیستند فرصت فوق العاده ای است. محتوایی که در اردوی مجازی ارائه می شود دقیقا مشابه دوره حضوری است.
3. برگزاری آزمون
یکی ویژگی های خاص این دوره برگزاری آزمون طبق برنامه مشخص است. سوالات آزمون کاملا بر اساس سوالات پرتکرار در آزمون تیزهوشان سال های قبل می باشد.

دریافت مشاوره تیزهوشان

مشاورین مجرب آکادمی اف ریاضی، آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در خصوص ثبت نام و شرایط اردوی نوروزی تیزهوشان می باشند. به همین منظور برای ارتباط با مشاورین آکادمی اف ریاضی و اطلاع از جزئیات اردوی نوروزی تیزهوشان، فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

سخن پایانی؛ رسالت اردوی نوروزی تیزهوشان

اهمیت دوران مطالعاتی نوروز

تعطیلات نوروزی یک فرصت خوب برای همه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون های تیزهوشان است. در این ایام می توانید به مرور و یادآوری مطالعات قبلی خود بپردازید. همچنین بهترین فرصت برای رفع ضعف های درسی و جبران آن ها می باشد. در نتیجه اهمیت دوران مطالعاتی نوروز برای همه دانش آموزان داوطلب بسیار بالاست و یک فرصت طلایی محسوب می شود.

اما در مقابل عدم توجه به اهمیت تعطیلات نوروزی، نتیجه ای جز پشیمانی به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل برنامه مطالعاتی مناسب و جمع بندی مطالب در این ایام، بسیار مهم و تعیین کننده است. چرا که فرصت شرکت در مدارس تیزهوشان  یک بار برای هر دانش آموزی اتفاق می افتد. به همین علت برای جلوگیری از اتلاف وقت خود در ایام نوروز و داشتن بهره وری بالا از ایام عید، اردوی نوروزی قبولی در آزمون تیزهوشان را از دست ندهید.

اردوی نوروزی مجازی شرکت کنیم یا حضوری؟

آکادمی اف ریاضی امسال اردوهای نوروزی خود را به دو صورت مجازی و حضوری برای پایه ششم برگزار می کند. و برای دانش آموزان پایه نهم نیز این اردو صرفا به صورت مجازی برگزار می شود. اما  هر کدام از این اردوها ویژگی خاص خود را دارند. انتخاب بین اردوی مجازی و حضوری کاملا بستگی به شرایط، علاقه و روحیه شما دارد. در ادامه ویژگی های هر روش را برای شما شفاف میکنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

اردوی حضوری: اردوی حضوری مناسب دانش آموزان ساکن تهران و افرادی است که امکان رفت و آمد روزانه به محل برگزاری اردو را دارند. از مزایای این اردو می توان به امکان رفع اشکال در لحظه با اساتید با تجربه، اشاره کرد. همچنین حضور در فضای اردو  که حس رقابت و انگیزه را در شما ایجاد میکند.همچنین حواس شما در اردوی حضوری با توجه به شرایط نوروزی متمرکزتر خواهد بود.

اردوی مجازی: این اردو مناسب دانش آموزان غیر تهرانی و افرادی است که نمی توانند هر روز به مسیر اردو رفت و آمد کنند. همچنین افرادی که به دلیل وجود بیماری کرونا ترجیح می دهند در خانه بمانند اردوی مجازی مناسب تر است. برای شرکت در اردوی مجازی باید توجه داشته باشید که محیط و فضای خانه شما تمرکز شما را بهم نریزد. به جز موارد ذکر شده سایر شرایط اردوی مجازی کاملا مشابه اردوی حضوری می باشد.

ساعت و زمان اردوی نوروزی تیزهوشان

اردوی نوروزی تیزهوشان 1402 آکادمی اف ریاضی از 5 الی 9 فروردین برگزار می شود

اردوی حضوری پایه ششم : ساعت برگزاری اردوی حضوری پایه ششم از 9 صبح الی 14 می باشد.

اردوی مجازی پایه ششم و نهم: ساعت برگزاری اردوی مجازی از 14 الی 19 می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *