اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی

چرا در اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنم؟

چرا در اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنم؟

اردوی نوروزی تیزهوشان برای قبولی در آزمون تیزهوشان

حتما این را می دانید که داشتن برنامه درست، در هر زمان مسیر موفقیت را برای انسان سریع تر و راحت تر می کند. ایام نوروز نیز یکی از تایم های مهم برای داوطلبان آزمون تیزهوشان است، که می بایست در آن برنامه ریزی صحیح داشته باشند. در کنار این برنامه ریزی، چالشی که ممکن است وجود داشته باشد، اجرا نکردن آن است. برای این که بتوانید برنامه ای دقیق و درست داشته باشید و بتوانید آن را به درستی انجام دهید، ما به شما اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی را پیشنهاد می کنیم.

این اردوی نوروزی تیزهوشان ویژِگی های ممتازی دارد که آن را از سایر دوره های مشابه متمایز کرده. به همین دلیل است که شرکت در اردوی مطالعاتی تیزهوشان را به دانش آموزان متقاضی شرکت در در آزمون تیزهوشان پایه ششم و نهم به شدت پیشنهاد میکنیم و در اینجا میخوانیم چرا در اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنم؟

 

ویژگی های خاص اردو مطالعاتی نوروزی تیزهوشان:

  • اساتید برجسته و با سابقه 

آکادمی اف ریاضی برای برگزاری اردوی نوروزی تیزهوشان از اساتید برجسته تیزهوشانی که چندین سال سابقه تدریس در آزمون و تالیف کتاب های درجه یک تیزهوشان را دارند، بهره گرفته است.

  •  اردوی حضوری و مجازی 

اردوی نوروزی قبولی در آزمون تیزهوشان به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می شود. اردوی مجازی برای دانش آموزان عزیزی که ساکن تهران نیستند و امکان شرکت به صورت حضوری را ندارند، فرصت فوق العاده ای است. محتوایی که در اردوی مجازی ارائه می شود دقیقا مشابه دوره حضوری است.

  • برگزاری آزمون 

یکی ویژگی های خاص این دوره برگزاری آزمون طبق برنامه مشخص می باشد. سوالات طراحی شده برای این آزمون ها، طبق سوالات پرتکرار در آزمون تیزهوشان می باشد. همچنین بعد از برگزاری هر آزمون سوالات آن توسط اساتیدی برجسته حل شده و نکات آن بررسی می شوند.

 

ویژگی های خاص اردو مطالعاتی نوروزی تیزهوشان

 

اهمیت دوران مطالعاتی نوروز در اردوی نوروزی تیزهوشان

تعطیلات نوروزی یک فرصت خوب برای همه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون های تیزهوشان است. در این ایام می توانید به مرور و یادآوری مطالعات قبلی خود بپردازید. همچنین بهترین فرصت برای رفع ضعف های درسی و جبران آن ها می باشد. در نتیجه اهمیت دوران مطالعاتی نوروز برای همه دانش آموزان داوطلب بسیار بالاست و یک فرصت طلایی محسوب می شود.

 

اما در مقابل عدم توجه به اهمیت تعطیلات نوروزی، نتیجه ای جز پشیمانی به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل برنامه مطالعاتی مناسب و جمع بندی مطالب در این ایام، بسیار مهم و تعیین کننده است. چرا که فرصت شرکت در مدارس تیزهوشان یک بار برای هر دانش آموزی اتفاق می افتد. به همین علت برای جلوگیری از اتلاف وقت خود در ایام نوروز و داشتن بهره وری بالا از ایام عید، اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی را از دست ندهید.

 

اردوی نوروزی مجازی شرکت کنیم یا حضوری

 

  • ایجاد انگیزه و روحیه رقابتی درسی

قرا گرفتن در محیطی مانند اردوی نوروزی تیزهوشان که در آن افراد زیادی برای رسیدن به هدف مهمی سخت تلاش میکند، حس رقابت را در شما زنده خواهد کرد. این حس رقابت باعث بیشتر شدن تلاش و انگیزه شما برای همگام شدن با رقبا می گردد.

  • دوری از محیط خانه و دید و بازدید

در ایام عید معمولا خانواده ها مشغول اجرای آداب و رسوم و دید و بازدید هستند. به همین علت اگر بخواهید به تنهایی ایام عید برای خود برنامه ریزی کنید، احتمالا تمرکز کافی نخواهید داشت.

  • وجود یک برنامه منظم درسی

در طی اردوی مطالعاتی نوروزی، برنامه مطالعاتی مستمری، توسط مشاوران کاربلد برای شما طراحی می شود. این برنامه نیازمند اجرای دقیق است. بنابراین با کمک مشاوران حاضر در اردو می توانید آن را به دقیقترین شکل، اجرا و مشکلات درسی خود را حل کنید؛ که این امر می ‌تواند استرس و اضطراب شما را کاهش ‌دهد.

 

بیشتر بخوانید:  مشاوره تحصیلی رایگان تیزهوشان

 

  • ایجاد پشتکار برای مطالعه بعد از ایام اردوی نوروزی تیزهوشان

روحیه رقابتی و انگیزه ای که در شما در ایام نوروز ایجاد می شود، بعد از ایام نورو نیز با شما تا روز آزمون همراه خواهد بود. چرا که شما به این فضا عادت کرده اید و می توانید پس از ایام عید نوروز نیز با انگیزه قوی و انرژی بالا، برنامه های مطالعاتی خود را پیش ببرید.

4 دلیل برای شرکت در اردوی نوروزی

 

اردوی نوروزی مجازی شرکت کنیم یا حضوری؟

آکادمی اف ریاضی امسال اردوهای نوروزی خود را به دو صورت مجازی و حضوری برای پایه ششم برگزار میکند. و برای دانش آموزان پایه نهم نیز این اردو صرفا به صورت مجازی برگزار می شود. اما  هر کدام از این اردوها ویژگی خاص خود را دارند. انتخاب بین اردوی مجازی و حضوری کاملا بستگی به شرایط، علاقه و روحیه شما دارد. در ادامه ویژگی های هر روش را برای شما شفاف میکنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

اردوی حضوری: اردوی حضوری مناسب دانش آموزان ساکن تهران و افرادی است که امکان رفت و آمد روزانه به محل برگزاری اردو را دارند. از مزایای این اردو می توان به امکان رفع اشکال در لحظه با اساتید با تجربه، اشاره کرد. همچنین حضور در اردوی نوروزی تیزهوشان که حس رقابت و انگیزه را در شما ایجاد میکند. همچنین حواس شما در اردوی حضوری با توجه به شرایط نوروزی متمرکزتر خواهد بود.

اردوی مجازی: این اردو مناسب دانش آموزان غیر تهرانی و افرادی است که نمی توانند هر روز به مسیر اردو رفت و آمد کنند. همچنین افرادی که به دلیل وجود بیماری کرونا ترجیح می دهند در خانه بمانند اردوی مجازی برایشان مناسب تر است. برای شرکت در اردوی مجازی باید توجه داشته باشید که محیط و فضای خانه شما تمرکز شما را بهم نریزد. به جز موارد ذکر شده سایر شرایط اردوی مجازی کاملا مشابه اردوی حضوری می باشد.

 

ساعت و زمان اردوی نوروزی تیزهوشان 

  • اردوی نوروزی تیزهوشان 1402 آکادمی اف ریاضی از 5 الی 9 فروردین برگزار می شود
  • اردوی حضوری پایه ششم : ساعت برگزاری اردوی حضوری پایه ششم از 9 صبح الی 14 می باشد.
  • اردوی مجازی پایه ششم و نهم: ساعت برگزاری اردوی مجازی از 14 الی 19 می شود.

 

چرا در اردوی نوروزی تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنم؟

 

اردوی نوروزی تیزهوشان شامل چه مباحثی است؟

45 دقیقه اول اردوی نوروزی تیزهوشان، آزمون برگزار می شود و مابقی زمان اردو صرف حل سوالات آزمون و رفع اشکال همراه با اساتید خبره می شود. مباحث ذکر شده در آزمون و اردو همه مباحث آزمون های تیزهوشان را پوشش می دهد. آزمون و سوالات متنوع آزمایشی هوش و خلاقیت برای بچه ها ترتیب داده شده است، تا نقاط قوت و ضعف خود را بهتر شناخته و حل تمرین مجدد داشته باشد.

 

استراحت در نوروز یا جمع بندی؟

با توجه به اهمیت ویژه ای که ایام نوروز برای دانش آموزان دارد، صرف کردن همه ایام نوروز به استراحت و تفریح، شما را از رقبا بسیار عقب می اندازد. چرا که بسیاری از دانش آموزان پرتلاش و با انگیزه از این فرصت برای جمع بندی دانسته ها و مرور مطالب استفاده میکنند و یا ضعف های خود را رفع میکنند.

هدردادن این فرصت باعث می شود شما در این مدت مطالبی را که قبلا مطالعه کرده بودید را فراموش کنید. همچنین ذهن شما از فضای درس فاصله زیادی بگیرد و جبران این فاصله بعد از ایام نوروز بسیار سخت خواهد بود. چرا که بعد از این ایام شما بلافاصله درگیر مدرسه و امتحانات خواهید شد و فرصت بسیار اندکی برای پرداختن به آزمون تیزهوشان خواهید داشت.

 

فرم رزرو آزمون شبیه ساز

اگر تمایل دارید تا در آزمون های شبیه ساز تیزهوشان اف ریاضی شرکت کنید می توانید فرم رزرو آزمون شبیه ساز تیزهوشان مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

ما در اف ریاضی با طراحی آزمون های شبیه ساز تیزهوشان به آمادگی شما برای آزمون مدارس تیزهوشان کمک می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *