اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی
تیزهوشان پایه ششم

سامانه آموزش آنلاین LMS تیزهوشان پایه ششم

در کلاس های آنلاین اف ریاضی می توانید، برای شرکت آزمون تیزهوشان پایه ششم آمادگی لازم را بدست آورید. با کلاس های آنلاین هر کجای ایران که باشید می توانید  از آموزش های برترین اساتید کشور بهره ببرید. علاوه برآن در آزمون های شبیه سازشرکت کرده و با مشاور تحصیلی خود در ارتباط باشید. همچنین مطالعه مقاله تاثیر کلاس های تیزهوشان بر قبولی در آزمون تیزهوشان را پیشنهاد میکنیم.

مدرسه آنلاین اف ریاضی

تیزهوشان پایه ششم

آشنایی با اف ریاضی 😎

اف ریاضی اینجاست که راه و چاهو نشونت بده و مطمئن باشی قبول میشی توی اف ریاضی ما یه شعار داریم اونم این که: “بهترین خودت باش!”

کلاس های هوش ریاضی، کلامی و تصویری رو شرکت می‌کنی و برای مباحث آزمون ورودی مدارس تیزهوشان آماده آماده می‌شی

شرکت در کلاس های هوش

شرکت در آزمون های شبیه ساز

ما با آزمون های 99 درصد شبیه به آزمون تیزهوشان منتظرتیم تا بترکونی. تازه بعدشم همایش تحلیل داریم برات

ما که گفتیم تا روز آزمون کنارتونیم، بنابراین فرصت عید رو هم از دست نمی‌دیم و از 4 تا 8 فروردین ماه اردوی نوروزی داریم. توی اردو هرروز درس ها رو جمع بندی می‌کنیم و آخر هر روز توی یه آزمون شرکت می‌کنیم تا حسابی چیزایی که یادگرفتیم تثبیت بشه

اردو نوروزی

مشاوره تیزهوشان ششم به هفتم

مشاورین مجرب آموزشگاه تیزهوشان اف ریاضی، آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره در حوزه آمادگی آزمون تیزهوشان و هدایت تحصیلی فرزندان عزیز ششمی شما می‌باشند. به همین منظور برای آشنایی با خدمات مشاوره محور مجموعه می توانید فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

سوالات امتحانی پایه ششم

لقمه‌های هوش ریاضی

دستیابی به راز و رمز قبولی در آزمون تیزهوشان ششم با راحت ترین و سرعتی ترین حالت ممکن مثل یک لقمه!

کتاب‌های پایه ششم تیزهوشان

مسابقه علمی تیزهوشان 6 ام

مسابقه علمی تیزهوشان یک آزمون علمی برای سنجش توانایی های تحصیلی دانش آموزان مدارس است بعد از درخواست مدیر های مدارس، این آزمون در دروس فارسی علوم ریاضی و هوش و استعداد تحلیلی برگزار می‌شه و برای سنجش پایه علمی دانش آموزان پایه پنجم و ششم آزمون بسیار مناسبی است. این ویدیو ویدیو تحلیل یکی از آزمون های برگزار شده در پایه ششم است.

رزرو آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم

اگر تمایل دارید تا در آزمون های شبیه ساز تیزهوشان سال تحصیلی 1402-1403 اف ریاضی شرکت کنید می توانید فرم رزرو آزمون شبیه ساز تیزهوشان مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. 

ما در اف ریاضی با طراحی آزمون های شبیه ساز تیزهوشان به آمادگی شما برای آزمون مدارس تیزهوشان کمک می کنیم.

سوالات متداول

برای شرکت توی کلاس های آنلاین، کافیه روی دوره کلیک کنی و بعد از خرید دوره، از طریق بیگ بلوباتن کلاس ها رو شرکت کنی. البته که کلاس ها از طریق سامانه LMS هم برگزار می‌شه.

نه دوست خوبم؛ کلاس‌ها بعد از ظهر برگزار می‌شن و تداخلی با کلاس های مدرسه ندارن.

آزمون شبیه ساز ششم 4 بار در طول سال تحصیلی برگزار شده و تقریبا 80 دقیقه است. برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان میتوانید به صفحه آزمون شبیه ساز تیزهوشان مراجعه بفرمایید.

می‌تونی برای ثبت نام آزمون، به صفحه آزمون شبیه ساز تیزهوشان مراجعه کنی.

بله، کافیه فرم مشاوره مون در بالای صفحه رو پر کنی تا مشاورین ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیرن.

اف ریاضی با شما هم قسم شده تا پایان مسیر همراه‌تون باشه و شما رو راهی مدارس تیزهوشان کنه اما مسلما تلاش و ارده‌ی شما خیلی مهم تره.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام
دوره سالانه تیزهوشان ۱۴۰۳
شروع شد!!!

دوره یکساله
اف ریاضی

تیزهوشانی شو!