اطلاعیه‌ها:

اف ریاضی

اطلاعیه آزمون ۲۴ آذر پایه ششم و نهم

توضیحات پیش از آزمون ۲۴ آذر پایه ششم و نهم

سلام وقت بخیر
لطفا نکات و اطلاعات مربوط به آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان ۲۴ آذر ماه رو با دقت مطالعه کنید:
۱-آزمون از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴ ( ۸:۳۰ صبح تا ۲ ظهر ) روز جمعه ۲۴ آذرماه برای شما باز است و شما هر زمان که وارد شوید تایم آزمون شما از آن زمان محاسبه می‌گردد.
*از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۳۰ آذرماه کارنامه آزمون در پنل‌تان قرار می‌گیرد و شما می‌توانید کارنامه را ببینید.
۲-سوالات آزمون ۲۴ آذرماه با هدف شباهت بیشتر با آزمون اصلی به صورت PDF در سایت بارگذاری می‌شود. پس از اتمام *زمان مندرج شده* در دفترچه شماره ۱، دفترچه شماره ۲ برای شما بارگذاری می‌شود . درصورت بارگذاری نشدن لطفا گزینه بارگذاری مجدد را بزنید تا به دفترچه شماره ۲ دسترسی پیدا کنید. ضمنا برای نمایش PDF می‌توانید از دکمه‌های شیوه‌ی ۱ یا شیوه‌ی ۲ در بالای صفحه استفاده کنید تا با توجه به سیستم گوشی یا کامپیوترتان قادر به مشاهده سوالات باشید. در صورت عدم دسترسی به این دو روش گزینه دانلود PDF را امتحان کنید. ضمنا به وقت هر دفترچه ۵ دقیقه اضافه شده تا با دغدغه کمتری مشغول به آزمون شوید.
۳-لینک ورود به آزمون
https://www.quiz24.ir/account/login
می‌باشد.
*نام کاربری و رمز عبور شما شماره موبایل ارسالی‌تان است.* (بدون صفر اولیه)
( هم نام کاربری و هم رمز عبورتان یکی است )
۴-همایش تحلیل سوالات آزمون در روز جمعه ۲۴ آذرماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برای پایه ششم و از ساعت ۱۹ تا ۲۱:۳۰ برای پایه نهم در لینک زیر برگزار می‌گردد
https://www.skyroom.online/ch/mrfn56/tizhoushan
که باید پس از انتخاب گزینه مهمان و وارد کردن نام و نام خانوادگی وارد همایش بشید
۵-توصیه می‌کنیم همین الان وارد لینک شوید و نام کاربری و رمز را وارد نموده تا به پنل خود و به قسمت آزمون‌های من دسترسی پیدا کنید در روز آزمون اگر زمان شروع آزمون رسیده باشد آزمون را در قسمت آزمون‌های فعال و اگر زمان آزمون نرسیده باشد آزمون را در قسمت آزمون‌های پیش رو خواهید دید.
فیلم‌ها و عکس‌ها رو حتما ببینید. یادتون نره!
۶-حتما قبل از ورود به آزمون فیلم‌های بارگذاری شده در بخش (فیلم آموزشی شرکت در آزمون شبیه ساز) را با دقت تماشا کنید تا در آزمون به مشکل برنخورید.
اگر همه فیلم‌ها را دیدید و باز هم به مشکل برخوردید اسکرین شات مشکل را به شماره
۰۹۰۵۶۳۹۵۵۶۴ خانم شیثی
یا
۰۹۰۲۶۰۰۱۲۶۵ خانم جاویدان
در بله یا ایتا پیام ارسال کنید.
ممنون از توجه شما🙏🏻

واحد ثبت نام اف ریاضی

بودجه بندی آزمون برای پایه ششم در تاریخ ۲۴ آذر

جزئیات برگزاری آزمون ۲۴ آذر پایه ششم مطابق جزئیات داخل عکس می‌باشد.به این بودجه بندی دقت کنید. باشد که در این آزمون نهایت نتیجه را کسب کنید.

بودجه بندی آزمون برای پایه نهم در تاریخ ۲۴ آذر

جزئیات برگزاری آزمون ۲۴ آذر پایه نهم مطابق جزئیات داخل عکس می‌باشد.به این بودجه بندی دقت کنید. باشد که در این آزمون نهایت نتیجه را کسب کنید.

برنامه پیشنهاد مشاور برای آمادگی آزمون پایه ششم

برنامه مطالعاتی ۲۴ آذر پایه ششم در این آزمون مشاور برای شخص شما برنامه‌ای نوشته است که با کمک آن بتوانید خود را برای آزمون شبیه ساز تیزهوشان آماده کنید. 

برنامه پیشنهاد مشاور برای آمادگی آزمون پایه نهم

برنامه مطالعاتی ۲۴ آذر پایه نهم در این آزمون مشاور برای شخص شما برنامه‌ای نوشته است که با کمک آن بتوانید خود را برای آزمون شبیه ساز تیزهوشان آماده کنید. 

فیلم آموزش شرکت در آزمون شبیه ساز تیزهوشان ۲۴ آذر

شاید این نخستین باری است که در آزمون های شبیه ساز تیزهوشان مدرسه تیزهوشان اف ریاضی شرکت می‌کنید. یا شاید هم نیاز دارید فرآیند شرکت در آزمون را یک بار دیگر مرور کنید. در هر دو حالت برای شما آموزش های لازم را تدارک دیده ایم. با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از مشاوره قبولی تیزهوشان به صفحه آن مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *